IMG_9593.jpg

HODNOTA

Datový zdroj 4.png

Naše cesta k vědomí skutečné hodnoty

Známe svou hodnotu, protože známe hodnotu života, smrti, lásky. Jsme tou hodnotou. Vnitřní čistota záměrů, služba, vyšlapaná cesta. To kudy a hlavně jak jsme prošli. To, co nás utvořilo. Jak jsme v tom stáli a jak jsme stáli v sobě. Uvědomujeme si i hodnotu neviditelných úrovní bytí, které v dnešním světě nejsou příliš vnímány.

Jak tedy můžeme nejlépe dávat? Jak můžeme nejlépe dávat a nevyčerpat se? Žijeme ve světě duality, forem, peněz. Proto dnes víme, že můžeme dávat jen, když sami nejsme vyčerpaní.

Známe své vnitřní záměry, hodnotu toho, kým jsme? Jsme životem, rozvíjíme sebou život a lásku. Dokud tedy většinová společnost spí, měří pouze penězi, necítí hodnotu života, lásky, nectí život a lásku, nerozhojňuje, nedává, ale bere, pak nezbývá než se nechat ocenit, abychom pak vše věnovali rozkvětu života, lásky, vyzdvihnutí skutečných hodnot a rozvoji vnitřního bohatství těch, co se rozhodnou jít k sobě, projeví skutečný zájem o život a dovolí si se otevřít a dávat - zářit. Přijmout zodopovědnost za sebe.

Proto to jediné, co můžeme udělat, je prostě být a nabídnout se. Jen tak můžeme dávat.

Všechny peníze použijeme pro zasazení semínek života  a lásky, podél celé naší životní cesty, pro rozvoj života  a lásky, pro soběstačnost lidí, pro mír na zemi, pro soulad všech živých i neživých forem, pro jejich vzájemnou harmonii, pro opětovný návrat rovnováhy života, pro sjednocení. Než opět peníze ztratí svou hodnotu, smysl a zaniknou.

květiny 22.png

Ať veškerá finanční energie, která k nám přiteče slouží pro nejvyšší dobro všech. Vraťme Zemi, co si bereme. Věnujme životu život. Naplňme život láskou. Děkujeme všem, co cítí a jsou zodpovědní k životu, jsou pravdiví a otevření růstu. Všem, co pro ně život má hodnotu. Všem, co se zajímají o rozvoj života v sobě, aby se mohl vyzářit i ven. Všem, co se naplňují láskou bez podmínek a dokáží soucítit.

Nejvyšší hodnotou je život naplněný láskou bez podmínek.

Jsme si sebe vědomi. Víme kdo jsme.

Společně umožníme životu a lásce, aby se skrze vás rozzářily.

Nevíte si rady ?

Pošlete nám otázku, popište výchozí životní situaci, stav, pocity, co vás dovedlo do tohoto bodu - dáme vám zpětnou vazbu pro váš růst, kdo jste a nabídneme možnosti.

Děkujeme za odeslání!